Zbor članov za leto 2007

Dne 6. marca 2008, je v restavraciji podjetja CREINA d.d. v Kranju potekal redni Zbor članov Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj, kateri je za razliko od dosedanjih potekal v četrtek in se je pričel ob 16.00 uri. Ob pričetku so člani izvolili organe zbora, ki so prevzeli svoje naloge in pričeli z delom. Letošnjega Zbora članov se je udeležilo 74 članov in 35 njihovih spremljevalcev. Člani zbora so bili seznanjeni s poročilom o delu in finančnim poročilom za leto 2007, kakor tudi s poročilom Nadzornega odbora. Vsa poročila so tudi soglasno sprejeli. V nadaljevanju pa so bili seznanjeni še z finančnim načrtom, ter z načrtom dela za leto 2008, s katerima so se tudi v celoti strinjali. Letošnjega zbora so se udeležili tudi gostje: prof Stane Padežnik predsednik ZDSSS, Edi Vodeb predsednik MDSS Celje in Ljubo Daničič predsednik MDSS Koper. Vsi predsedniki so našemu društvu izrekli pohvalo za dosedanje delo in nam tudi zaželeli veliko uspeha v prihodnje. Ob zaključku dela smo se vsi prisotni ob toplem obroku v sproščenem vzdušju in klepetu pogovorili o dosedanjem delu in o načrtih za prihodnje in tako zaključili delovni dan.