Podelitev pisalnega stroja

V sredo 10. februarja 2010, je v sejni sobi društva potekala krajša slovesnost v okviru katere je bil naši mladi članici, Maji Košir Habjan podeljen Brajev pisalni stroj Blista.

Maja obiskuje 2. razred osnovne šole v Zavodu za slepo in slabovidno mladino v Ljubljani, ter pisalni stroj potrebuje tako v šoli, kakor tudi za pisanje domačih nalog.

Sredstva za nakup stroja so zbrali člani dobrodelnih Leo klubov Brdo in Domžale, ter podjetje Allergant.

V okviru prireditve so spregovorili: Predsednik MDSS Kranj g. Emil Muri, predsednica Leo kluba Brdo gdč. Nadja Noč in predstavnica podjetja Allergant gdč. Eva Bladerman. Takoj, ko je maja stroj sprejela je vsem prisotnim tudi pokazala, da ga zna že odlično uporabljati.

Celotno dogajanje pa je popestril z igranjem na harmoniko član našega društva Gabrijel Skumavec.