Ekskurzija v Izolo

Dne 19. avgusta 2010 je potekala ekskurzija članic, članov in spremljevalcev Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj v Izolo.

Poletne ekskurzije se je udeležilo 50 oseb. Udeleženci so se ob 6:00 uri odpravili iz Radovljice. Avtobus se je ustavil še v: Tržiču, Križah, Dupljah, Kranju in Škofji Loki, od koder smo se podali v slovensko primorje.

Naša postaja je bila Izola. Tam smo se v dopoldanskih in popoldanskih urah kopali na plaži Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije. Po kosilu, ki smo ga imeli v Domu Mimi Breznik smo se vsak po svoje razkropili po Izoli. V park doma pa smo se vrnili ob 16:00 uri, ker se je pričel ribiški piknik. Na pikniku se nam je pridružil tudi predsednik MDSS Murska Sobota g. Anton Tonček Kos. Ob prijetnem kramljanju in dobri morski hrani, ter pijači nam je popoldne hitro minilo. Tako smo se po prijetno preživetem dnevu morali ponovno vrniti na svoje domove. Skratka bilo je zelo lepo.

Zapisal Beno Virt.