Spoštovanja vreden športni dosežek

V nedeljo 6. maja je v Hanovru v Nemčiji potekal velik mednarodni športni dogodek, namreč odvijal se je tradicionalni maraton. omenjenega maratona se je udeležil tudi naš član Sandi Novak, kateri je dosegel odličen rezultat. V absolutni konkurenci je zasedel 85. mesto. poleg tega pa je s časom 3:00:03 (tri ure in tri sekunde, izpolnil B olimpijsko normo.

Za dosežen rezultat, pa nikakor ne gre spregledati vloge, ki jo imajo člani spremljevalne ekipe, ki mu že ves čas stojijo ob strani.

Zapisal: Beno Virt
Slike: Primož Črnilec