Sprejem pri županu občine Tržič

Članica društva Tanja Oranič je na svetovnem prvenstvu v showdownu, ki je poleti potekalo v Kamniku, dosegla odlične rezultate: v ekipni konkurenci je dosegla 1. mesto, v posamični kategoriji pa 4. mesto. Tako jo je v ponedeljek, 30. septembra 2013, v prostorih občine sprejel župan Občine Tržič Borut Sajovic. Poleg nje so se sprejema udeležili še predsednik društva Emil Muri, tajnik društva Beno Virt in selektor državne reprezentance Gregor Habjan. Povabljeni so gostitelju izročili prispevek s slikami s prvenstva in rezultate, župan pa je udeleženki izročil knjigo o kulturni dediščini Tržiča.

Besedilo: Luka Pavlin
Slike: TIC Tržič