Spet smo se imeli fino in krstili mošt v vino

Slepi in slabovidni s kranjskega društva smo se v četrtek, 14. 11. 2013, ponovno zbrali v Domu oddiha ZDSSS na Okroglem, kjer je potekalo kulturno-zabavno srečanje.

Člani društva in njihovi spremljevalci smo se na Okroglem zbrali ob 15. uri. Pogostitvi s pečenim kostanjem in pozdravnemu govoru predsednika društva je sledil animacijski program s praktičnimi nagradami. V prvi igri je nagrado prejel tisti, ki je povedal največ vicev, v drugi pa članica, ki, kot kaže, budno spremlja življenje znanih Slovencev. Pred zabavo z živo glasbo v izvedbi Dua King smo še krstili mošt v vino, da bo razveseljeval našo domovino. Po 17. uri so se udeleženci srečanja lahko zavrteli ob živi glasbi, med odmori pa je za dobro vzdušje poskrbel humorist Klemen Košir. Po 20. uri smo podelili še zadnjo nagrado, in sicer tistemu, ki je pred vsemi povedal 5 vicev naenkrat. Srečanje se je zaključilo ob 22. uri.

Besedilo: Luka Pavlin
Slike: Beno Virt