Slepim in slabovidnim z Gorenjske je Butalce predstavil Konrad Pižorn Kondi

Člani in članice MDSS Kranj, njihovi spremljevalci ter širša javnost smo se v sredo, 5. 3. 2014, udeležili literarno-pogovornega večera, ki je potekal v Mestni knjižnici Kranj. Večer je pripravil KSS v okviru projekta Znani Slovenci berejo slepim in slabovidnim. Gosta večera sta bila dramski igralec Konrad Pižorn Kondi ter moderator Jure Sešek.

Večer se je pričel ob 18. uri s pozdravnim nagovorom Polone Car, predstavnice KSS ter predsednika MDSS Kranj. Sledila je osebna predstavitev gostujočega igralca, ki je zbranim prebral tri odlomke iz Butalcev Frana Milčinskega ter avtorsko besedilo Vse na P, za katero je pobudo dobil pri znanem slovenskem humoristu Tonetu Fornezziju Tofu. Večer se je zaključil s prijetnim druženjem v prostorih knjižnice.

Potek večera si lahko ogledate na povezavi http://www.youtube.com/watch?v=5rYyxHJkxuM

Besedilo: Luka Pavlin