Tudi letos smo se srečali v čast sv. Martina

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj je v četrtek, 12. 11. 2015, za svoje člane in njihove spremljevalce organiziralo že tradicionalno martinovanje, ki je tudi letos potekalo v domu oddiha Zveze društev slepih in slabovidnih na Okroglem pri Kranju.

Martinovanje se je pričelo ob 15. uri z degustacijo letošnjega kostanja, kateri je sledil uro in pol dolg kulturni program s kvizom, petjem in krstom mošta v vino. Sledila je martinova večerja, tej pa ples ob živi glasbi v izvedbi Duo Enjoy. Med odmorom glasbenikov je za razvedrilo občinstva poskrbel g. Marjan iz Komende s svojo ekipo. Tako smo se domov vrnili zaspani, siti in nasmejani.

Besedilo: Luka Pavlin
Fotografije: Beno Virt