MDSS Kranj logotip
je neznanje ...
  NAGOVOR     KONTAKT     INFORMACIJE     DELO     ŠPORT     PRIPOMOČKI     DOMOV

Planinsko pohodna sekcija pri MDSS Kranj

V letu 2017 je pohodniška sekcija zelo aktivna. V mesecu maju smo izvedli kar dva prijetna pohoda. Prvega pohoda 9. maja, v smeri Kranj - Okroglo - Naklo - Kranj, se je udeležilo 6 naših članic in članov.

Drugega pohoda dne 26. maja, v smeri Turistična kmetija Trnovc do Rokovnjaškega tabora Kriva jelka v Udin borštu ter nazaj k izhodiščni točki, se je udeležilo 8 članic in članov. Pohod je potekal v sproščenem druženju in lepem vremenu.

Tudi v naslednjih mesecih imamo v načrtu še nekaj pohodov, če bo le dovolj zanimanja naših članov. Naj na koncu povabim vse, ki bi radi hodili z nami, da se nam pridružijo. Informacije lahko dobite v društveni pisarni ali pa na gsm 041-436-950 (Rajko Kopač).

Pripravil: Rajko Kopač

LOKACIJA                E-MAIL                ZAHTEVAJTE VEČ INFORMACIJ                DOMOV