Člani prejeli priznanja

Leto 2017 je bilo zelo uspešno za naše člane na športnem področju. Poleg v ostalih športih so se naši člani odlično odrezali tudi na Evropskem prvenstvu v steznem kegljanju, ki je potekalo v Apatinu, Srbija.

V torek, 27. marca 2018 je v Škofji Loki potekala prireditev v okviru katere je Alojzija Pirc prejela Priznanje športne zveze Škofja Loka – majoliko za dosežene rezultate v steznem kegljanju v preteklem letu.

V četrtek, 29. marca 2018 je na Glavnem trgu v Kranju potekala prireditev v okviru katere sta Jože Lampe in Marjan Žalar prejela Športna znaka Kranja 2017 za dosežene rezultate na Evropskem prvenstvu v Apatinu.

Besedilo: Beno Virt Slike: Andreja Krničar, Alenka Aljančič, Franci Pirc