Tradicionalno srečanje MDSS Kranj na Okroglem pri Naklem

V soboto 4. junija smo na Okroglem pri Naklem organizirali tradicionalno srečanje MDSS Kranj. Srečanja, ki ima predvsem razvedrilni značaj, se je udeležilo 350 ljudi. Na Okroglem se nam je pridružilo tudi več članov iz Medobčinskih društev Koper, Nova Gorica in Ljubljana. V okviru srečanja smo izvedli tudi srečolov. Poleg tega je podpredsednik ZDSSS Ljubo Daničič predal v uporabo 30 mobilnih telefonov NOKIA z govorno indikacijo. Za razvedrilni program sta poskrbela duo Ribič in narodno zabavni ansambel Suha Špaga iz Škofje Loke. Slavnostni govornik na prireditvi je bil poslanec DZ Anton Kokalj.

Slike