Tradicionalno srečanje na Okroglem

Dne 31. maja 2008 je na Okroglem pri Naklem potekalo tradicionalno družabno srečanje slepih in slabovidnih članov MDSS Kranj, ter njihovih družinskih članov in njihovih prijateljev.

Letošnjega srečanja so se udeležili tudi člani iz Medobčinskih društev slepih in slabovidnih Nova Gorica in Ljubljana.

V okviru srečanja je potekal tudi zabavni program, katerega sta izvajala člana ansambla DUO Ribič iz Ljubljane. Letos smo tudi kakor prejšnja leta izvedli srečelov , katerega izkupiček pa bomo namenili za nudenje finančnih pomoči našim članom. Glede na lepo vreme se je tokratnega srečanja udeležilo približno 200 oseb, kar pa potrjuje, dejstvo da so tovrstna srečanja še vedno priljubljena med članstvom in jih je v prihodnje še potrebno organizirati.