Študijski krožki 2008/2009

Na Medobčinskem društvu slepih in slabovidnih Kranj so v letu 2008 in 2009 v sodelovanju z Ljudsko univerzo Jesenice in Ministrstvom za šolstvo potekali študijski krožki, katerih so se udeleževale naše članice in njihove spremljevalke. Naslov študijskega krožka je bil "NAŠA USTVARJALNOST NIMA MEJA." V okviru srečanj so udeleženke spoznavale skrivnosti pletenja, izdelovale so različne like iz blaga in drugih materialov, v predbožičnem času so izdelovale adventne venčke, v mesecu marcu pa so študijski krožek zaključile z izdelovanjem velikonočnih okraskov.