15. oktober - Dan bele palice

V četrtek 15. oktobra 2009, je Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj v počastitev mednarodnega dneva bele palice na ogled postavilo razstavo slik slepih in slabovidnih slikarjev..

Ob 10:00 uri je predsednik Emil Muri imel tiskovno konferenco, po njej pa so si prisotni lahko ogledali slike, ki so jih za razstavo posodili naši člani in članice. Razstavljenih je bilo 16 slik, katere je naslikalo 8 umetnikov.

Otvoritve in razstave so se poleg naših članov udeležili še: oskrbovanci zavoda Korak, predsednik ZDSSS g. Tomaž Wraber, direktorica Centra slepih, slabovidnih in starejših občanov iz Škofje Loke ga. Silva Košnjek. Prisotni pa so bili tudi novinarji.

Razstava je potekala med 10:00 in 15:00 uro.