Zbor članov MDSS Kranj

Dne 10. Marca 2011 je v prostorih restavracije podjetja CREINA d.d. Kranj potekal vsakoletni Zbor članov Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj.

Zbora se je udeležilo 56 članov in članic ter 27 njihovih spremljevalcev in gostov. Med gosti je potrebno omeniti predsednika MDSS Celje g. Edija Vodeba in predsednika MDSS Koper g. Ljuba Daničiča. Prisotni člani so slišali: poročilo o delu, poslovno finančno poročilo, poročilo Nadzornega odbora za leto 2010. V nadaljevanju pa tudi finančni načrt ter plan dela za leto 2011. Vsa poročila in načrt dela so tudi soglasno potrdili. Zbor članov je potekal tekoče in se je zaključil ob 17:30 uri. Po zaključku pa je sledil še topel obrok ob katerem smo med seboj prijetno pokramljali in se družili.

Na koncu pa smo si obljubili, da se čez leto dni ponovno srečamo.

Zapisal: Beno Virt