Obisk delegacije iz Pulja

V torek dne 27. Septembra 2011 so nas obiskali predstavniki Udruge slijepih Istarske županije iz Pulja. Delegacijo je vodil predsednik Zlatko Kuftič.

V dopoldanskih urah smo se sestali na našem društvu, kjer smo spregovorili o delovanju in izvajanju programov pri nas. V nadaljevanju pa smo si ogledali tudi društvo in Dom oddiha na Okroglem.

V popoldanskih urah pa smo se odpravili še na Bled, kjer smo si ogledali še Blejski grad in maketo Bleda iz brona, ki je prilagojena za slepe.

Preko dneva pa so potekali tudi pogovori o možnostih tesnejšega sodelovanja med društvoma.

Besedilo in slike: Beno Virt