Tudi letos smo se kopali v morju

Člani društva smo se v torek, 13. avgusta 2013, ponovno z avtobusom odpeljali proti Izoli. Z nami je bil tudi predsednik društva, ki je preizkusil tudi morje. Po prihodu smo se najprej podali na plažo, kjer smo se do 12. ure lahko hladili v morju oz. bazenu ali s prijatelji kramljali v bližnjem lokalu. Po kosilu v izolskem domu smo se po želji lahko spet podali na plažo, se hladili v senci s pijačo v roki ali pa se sprehodili po mestu. Ob štirih popoldne smo se vsi zbrali v parku doma, kjer smo se okrepčali z morskimi specialitetami. Pridružila sta se nam tudi tajnik MDSS Koper Drago Šajn in predsednik omenjenega društva Safet Baltič. Sledilo je še krajše druženje s prijatelji ob zvokih harmonike, nato pa smo se podali proti Gorenjski.

Besedilo: Luka Pavlin
Slike: Beno Virt