Slikarska razstava na Velenjskem gradu

V četrtek 12.6.2014 smo se slikarke članice MDSS Kranj udeležile otvoritve druge slikarske razstave slabovidnih slikarjev Slovenije na Velenjskem gradu. Iz našega društva je pet slikark predstavilo vsaka po dve sliki. Na razstavi sodeluje še ena slikarka iz Maribora in dve slikarki iz Dolenjske.

Razstavo slabovidnih slikarjev Slovenije sta organizirala Združenje prijateljev slepih Slovenije in Velenjski grad. Vse niti organizacije je povezoval Sebastjan Kamenik ob pomoči Mojce Breznikar.

Razstava bo odprta do 15.7.2014.

Besedilo: NŽM
Slike: Matjaž Metaj