Naučili smo se nekaj novega

Od 28.9. do 1.10.2017 je v domu oddiha Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije v Izoli potekal tradicionalni izobraževalni seminar za člane in njihove spremljevalce.

Na seminarju se je zvrstilo več predavateljev, kateri so nam predstavili različne teme. Letos smo obravnavali Stres ob izgubi telesnih moči in sposobnosti, Za zdravje je gibanje zelo pomembno, Ali prepoznamo zdravo prehrano, Pomen beljakovin v zdravi prehrani, Kako se čim bolj varno gibamo v neznanem okolju, Motivacija za premagovanje preprek in ovir in Predstavitev življenjske poti.

Seminarja se je udeležilo 30 udeležencev. Po zaključni nedeljski evalvaciji so udeleženci izrazili željo po vnovični udeležbi na izobraževalnem seminarju.

Besedilo: Beno Virt
Fotografije: Robert Pervanje