Tradicija traja

V okviru izvajanja Posebnega socialnega programa za starejše je v soboto 2. junija 2018 na Okroglem potekalo tradicionalno srečanje slepih in slabovidnih članov s spremljevalci. Sama srečanja neprekinjeno potekajo že od leta 1984. Letos se nas je zbralo več kakor 200. Obiskali so nas tudi članice in člani iz Celja, Maribora in Ljubljane. V okviru programa je predstavnik podjetja Diopta iz Ljubljane predstavil najsodobnejše tehnične pripomočke, brez katerih si slepi in slabovidni, danes več ne znamo predstavljati življenja.

Srečanje polno novih vtisov in izkušenj se je zaključilo ob 17:00 uri.

Besedilo: Beno Virt
Fotografije: Marko Jeretina