Prevzeli smo novo kombi vozilo

V četrtek, 27. junija 2019 smo na Okroglem pri Naklem na krajši slovesnosti prevzeli novo kombi vozilo Peugeot Boxer, katerega nam je uspelo kupiti s pomočjo  donatorjev, občin in Lions klubov.

V kulturnem programu je sodeloval Franc Mlačnik, ki je izvedel nekaj svojih avtorskih del na harmoniki.  Po zaključku kulturnega dela pa je predstavnica Avtohiše Kavčič, Metka Kavčič, slovesno predala ključe novega vozila predsedniku društva Emilu Muriju.

Našo novo pridobitev je blagoslovil Nakelski župnik g. Janez Zupanc.

Na prireditvi so bili prisotni člani društva kakor tudi predstavniki donatorjev, župan in podžupan občine Tržič, g. Borut Sajovic in Jure Ferjan, predsednik cone Lions klubov Gorenjske g. Marko Kuliš in nova predsednica Lions kluba Kranj ga. Brigita Eling.

Zapisal: Beno Virt
Fotografije: Marko Prosenc