Kopalni izlet v Izolo 2021

V četrtek 19.8.2021 smo se slepi in slabovidni člani in članice MDSS Kranj z našimi spremljevalci odpravili na morje. Kakor že tradicionalno smo se podali v Izolo na kopalni izlet. Po prijetni vožnji z avtobusom in po postanku in krepčilu v Divači, smo prispeli v Izolo. Vreme je bilo lepo, sončno in ne prevroče. Zelo prijetno za oddih na plaži, kopanje v morju in v bazenu, ali pa preprosto za posedanje na terasi lokala na plaži v dobri družbi, sproščenem klepetu, lepem pogledu na morje in osvežilni pijači. Kosilo smo imeli v Domu Oddiha ZDSSS v Izoli. Zelo nas je razveselila upravnica, ki je kljub obilici dela našla čas, da nas je presenetila s harmoniko. Tudi zapeli smo skupaj. Po kosilu pa je bil spet čas za plažo, ali pa za samostojne sprehode po Izoli. Domov smo se odpeljali ob 19. uri. Kopalnega izleta se je udeležilo 36 članov in spremljevalcev. Vsi smo bili zelo veseli, da smo, po eno letnem premoru zaradi epidemioloških razmer, spet lahko skupaj preživeli en lep dan na naši Obali.

Besedilo: Darko Starič