Otvoritev potujoče razstave Onstran svetlobe v BC Naklo

Sedma postaja razstave Onstran svetlobe se je zgodila v sredo, 15. Septembra 2021 v Biotehniškem centru Naklo in bo na ogled do 31. Oktobra 2021.

Slovesna otvoritev z nagovorom ravnateljice šole, Dušana Brešarja, predsednika MDSS Murska Sobota in učiteljice se je odvijala v jedilnici. Prisotna je bila tudi skupina članov MDSS Murska Sobota, ki so se mudili v tem koncu.

Za bogat kulturni program je poskrbela Mirjana Šernek s petjem in recitacijami nekaj svojih pesmi. Sodelovala sta tudi dijak in dijakinja BC Naklo s petjem in igranjem na kitari.

Razstava slik in fotografij je postavljena v na novo urejenem hodniku v drugem nadstropju tega šolskega centra. Tudi v bodoče se bodo tam odvijale razstave dijakov in tudi drugih umetnikov.

Tekst in fotografije: Meri Tišler