Dnevi kulture 2023 na Okroglem

Od petka, 26. 5. do nedelje 28. 5. 2023, so v domu oddiha na Okroglem, potekali dnevi kulture. Udeležili so se jih slepi in slabovidni iz cele Slovenije.

Vzporedno s slikarsko delavnico, ki jo je vodil akademski slikar Lucijan Bratuš so potekali predstavitveni pogovori med udeleženci, katere je povezoval Luka Pavlin.

V nedeljo, 28. 5. Je potekala podelitev nagrad in priznanj ZDSSS na področju kulture.

Priznanja so prejele tudi tri naše članice: Ana Šter, Janka Jana Kus in Milka Jug.

Zapisala: Milka Jug
Fotografije: Boris Kus